Innover Ehitus – Ehituskvaliteedile spetsialiseerunud meeskond

INNOVER EHITUS OÜ on pikaaegsete kogemustega usaldusväärne ehitusettevõte, kelle eesmärgiks on pakkuda professionaalset ja kliendisõbralikku ehitusteenust. Firma tegeleb peamiselt ehitus-, remondi- ja paigaldustöödega. Oma teenuseid pakume peamiselt Tartus ja Lõuna-Eestis. Meie klientideks on nii firmad kui ka eraisikud. Koostöös leiame kindlasti just kliendile sobiva lahenduse, kuidas efektiivsema töökorraldusega jõuda soovitud tulemuseni. Meie töötajad on oma ala asjatundjad ja omavad pikaajalist kogemust ehitustöödel.

Innover Ehitus pakub parimaid ehituslahendusi nii era- kui äriklientidele. Tänu meie kogenud töötajatele ja suurele partnerite võrgustikule suudame täita ka kõige keerulisemad ehitustööd. Olgu kliendi unistuseks kortermaja, suur villa või suvila Lõuna-Eestis – meie ehitusspetsialistid annavad endast parima, et kõik eesmärgid saaks tõrgeteta täidetud.

Innover ehitus pakub oma klientidele igakülgset tuge alates ehitustööde projekteerimisest kuni objekti valmimiseni. Meie ehituseksperdid on klientidele nõu ja jõuga abiks ööpäevaringselt. Innover Ehitus pakub kõiki üldehitusega kaaskäivaid tenenuseid. Lisaks Tartus baseeruvatele objektidele, tegeleme ka erinevate hoonetega üle Lõuna-Eesti. Innover Ehituse kontor asub Tartus

Rasmus Pärsim

Tõnu Kalm

Elar Kallas

Priit Pärsim

KONTAKT